Familijny ogród

Ogród jest wprost wymarzonym miejscem do spędzania wspólnie czasu przez całą rodzinę. W ogrodzie można razem pracować, ale też wspólnie się bawić czy odpoczywać. Chodzi o to, aby nasz wymarzony ogród pięknie wyglądał i był jednocześnietak zaprojektowany, aby można byłoz niego praktycznie korzystać.

www.dayglob.com.pl

Planując i urządzając zieloną przestrzeń wokół swojego domu, musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Po pierwsze musi się w nim znaleźć dobre miejsce na swobodną zabawę dla dzieci. Doskonale nada się do tego mały kawałek ziemi obsadzonej trawą. Dzieci mogą mieć tam swój kącik z zabawkami ogrodowymi typu piaskownica, zjeżdżalnia czy huśtawka. Koniecznie zadbaj o właściwą konserwacje tych sprzętóworaz przede wszystkim o to, aby były onebezpieczne dla twoich pociech.Pewną część przydomowej zielonej przestrzeni warto przeznaczyć także na relaks dla dorosłych. Może to być np. miejsce z murowanym grilem.

Jeśli zależy ci na tym, aby twój wymarzony ogród był fachowo zaprojektowany, skorzystaj z pomocy architekta krajobrazu. Z pewnością podsunie ci on ciekawe pomysły na zagospodarowanie twojego zielonego, przyjaznego zakątka.

www.elzbietaachinger.pl